Oklejanie pojazdów

Reklama na samochodzie posiada niewątpliwie wiele zalet. Po pierwsze dociera do dużej liczby odbiorców i zwiększa rozpoznawalność Twojej firmy. Mając świadomość, jak ważną rolę odgrywa ta forma reklamy, wykonujemy oklejanie samochodów tj. samochody osobowe, samochody dostawcze, tiry, kampery, maszyny budowlane i inne.

Oferujemy:

częściowe i całościowe oklejanie pojazdów
oklejanie szyb grafiką reklamową
naklejanie danych teleadresowych, haseł reklamowych itp.
łatwo zdejmowalne naklejki magnetyczne

W naszej pracy wykonujemy oklejanie samochodów przy użyciu różnych technik – grafika wycinana ploterowo, grafika drukowana oraz kombinacja dwóch powyższych. W zależności od oczekiwanej trwałości reklamy na samochodzie oraz elementu pojazdu, który ma zostać oklejony, wybierzemy najlepszy rodzaj oklejania. Co więcej, posiadamy fachową wiedzę, dlatego bez problemu doradzimy wybór odpowiedniej folii.

Oklejanie samochodu wykonujemy korzystając z folii od renomowanych producentów. W połączeniu z doświadczeniem naszego zespołu pozwala nam to oferować usługi wysokiej jakości. W naszej podstawowej ofercie posiadamy folie monomeryczne, polimeryczne, wylewane i OWV. Oferujemy także folie barwione w masie, folie przeznaczone do kamperów i trudnych powierzchni. Posiadamy szeroki wybór laminatów do folii. Laminowanie zwiększa odporność wydruku na uszkodzenia mechaniczne i chroni przed blaknięciem. Wykonujemy również proste naklejki na samochód oraz łatwe do demontażu naklejki magnetyczne na samochód.

Wykonujemy

oklejanie samochodów osobowych
oklejanie samochodów dostawczych
oklejanie samochodów ciężarowych
oklejanie autobusów
oklejanie naczep
oklejanie maszyn budowlanych
naklejki na kampery
naklejki magnetyczne
oklejanie floty